Logo
+420 773 450 498 info-en@pragoplast.cz
Otevírací doba: PO–PÁ 08.00–16.30

Prodej a zpracování PVC (polyvinylchloridu)

Neměkčený polyvinylchlorid (PVC-U)

Neměkčený polyvinylchlorid (PVC-U), někdy také nesprávně označení jako tvrzený PVC, je plast vyznačující se dobrou obrobitelností a vysokou odolností vůči agresivním chemikáliím. Tento materiál je poměrně dražší než PE, který je často používaný pro podobné aplikace (materiál má vysokou hustotu, výrobní cena je obvykle dána hmotností).

Základní vlastnosti:

  • Snadná obrobitelnost
  • Vysoká pevnost
  • Použitelnost 0 až +50 °C
  • Zdravotní nezávaznost

Standardně nabízíme prodej PVC desek o rozměrech 2000 x 1000 mm v šedé barvě.

Lehčené (pěněné) PVC

Lehčené PVC desky (také pěněné PVC) bílé barvy slouží na výrobu velkoplošné reklamy. Jejich hlavní výhodou je nízká hmotnost a cena, možnost digitálního potisku a polepu samolepícími fóliemi. Díky UV stabilizaci již v základním provedení je možné použít tento materiál také v exteriéru.

Základní vlastnosti:

  • Příznivá cena
  • Nízká hmotnost
  • Ideální pro použití v reklamě

Měkčené PVC pásy

Měkčený polyvinylchlorid (PVC-P) je převážně čirý, velice houževnatý plast, často používaný jako výplně vrat (proti průvanu), nebo jako elastické části různých zařízení.


Úpravy a zpracování PVC

Zabýváme se prodejem a zpracováním PVC desek.

Řezání a frézování PVC

Nabízíme přířezy z PVC na míru dle požadavků zákazníka. Nabízíme také tvarové opracování na základě Vašich podkladů a nákresů. Přířezy z pěněného PVC běžných šířek (8, 10 mm) je obvykle možné zhotovit na počkání v naší provozovně.

Technický poradce

Kontaktujte našeho zkušeného technického poradce a dozvíte se vše o cenách a možnostech zpracování uvedených materiálů

Nebo využijte náš Kontaktní formulář*Při odeslání objednávky pomocí tohoto formuláře nedochází k uzavření závazné smlouvy mezi Vámi a naší společností. K uzavření smlouvy dochází až okamžikem odsouhlasení Vaší objednávky z naší strany, které Vám bude doručeno e-mailovou zprávou na adresu, kterou jste uvedli ve své objednávce či registraci. V podrobnostech odkazujeme na naše Všeobecné obchodní podmínky.

Informace o zpracování osobních údajů.