Logo
+420 778 486 578 info@pragoplast.cz
Otevírací doba: PO–PÁ 08.00–16.30

Plastové poklopy

Vyrábíme plastové poklopy z kvalitního materiálu, který zajišťuje vysokou odolnost a dlouhou životnost. Naše plastové poklopy jsou vyrobeny přesně podle vašich požadavků, takže se budou dokonale hodit do vašeho prostoru.

S nabídkou zakázkové výroby plastových poklopů můžeme splnit i ty nejnáročnější požadavky. S naší špičkovou technologií dokážeme vyrobit plastové poklopy v různých velikostech a tvarech. Pokud máte specifické požadavky na design, rádi vám pomůžeme vytvořit plastový poklop přesně podle vašeho návrhu.

Díky naší flexibilitě můžeme nabídnout širokou škálu plastových poklopů, které splňují nejvyšší standardy kvality. Naše výrobky jsou pečlivě testovány, aby byly odolné proti nárazům, vodě a jiným vnějším vlivům. Navíc jsou snadno instalovatelné a nevyžadují žádnou údržbu.

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro výrobu plastových poklopů, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme vybrat správný typ a velikost pro vaše potřeby.

Ukázka svařovaných výrobků:

Konzultace k projektu

Nejste si jisti jak realizovat Váš nápad? Chybí Vám čas či odborné dovednosti pro přípravu technických nákresů?

Neváhejte nás kontaktovat, nabízíme ZDARMA úvodní konzultace k Vašemu projektu.

Cenová kalkulace

Cena vyráběných produktů se odvíjí od současných cen materiálu.Před uzavřením smlouvy Vám vždy zdarma zašleme podrobnou a kompletní cenovou kalkulaci.

Nenašli jste cenu požadovaného produktu? Zašlete nám Vaši poptávku na emailovou adresu info@pragoplast.cz